antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.
Чміль Володимир Мусійович

Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України,орденом Дружби Російської Федерації. Заслужений працівник електронної промисловості СРСР

Генеральний директор-голова правління Відкритого акціонерного товариства «Науково-виробниче підприємство «Сатурн». Головний редактор журналу «Технологія і конструювання в електронних приладах», член-кореспондент Академії технологічних наук Російської Федерації. Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки (2004 р.), кандидат технічних наук.

Рід Володимира Мусійовича від прадіда Якова, прадіда Мусія, діда Володимира Мусійовича, батька Мусія Володимировича проживає на Київщині в с. Мирівка Кагарлицького району з кінця ХVІІІ ст. Всі в роду займалися хліборобською працею. Батько – ветеринарний лікар – з дитинства прищепив Володимиру любов до рідного краю та бажання працювати на благо свого народу.

Дитячі та юнацькі роки Володимира Мусійовича пройшли у с. Мирівка та м. Кагарлик на Київщині. Закінчив мирівську середню школу. Вищу освіту здобув на Київському політехнічному інституті за фахом інженера-радиста (1964-1969 рр.). З 1969 працюючи в науково-дослідних інститутах та на підприємствах оборонної промисловості, пройшов  шлях інженера, старшого інженера, начальника дільниці, начальника цеху, начальника  відділу, головного інженера-заступника, генерального директора з наукової роботи, генерального директора науково-виробничого об’єднання. З 1973 р. по 1975 р. пройшов службу в лавах Збройних сил у центрі дальнього космічного зв’язку м. Євпаторія. Брав участь у забезпеченні міжнародного польоту космонавтів за проектом «Союз-Аполон», експедицій космічних кораблів на Марс, Венеру та ін.

Кандидат технічних наук. У 1988 р. захистив дисертацію. У 1989 р. пройшов навчання у школі бізнесу при Університеті Дюка в США.

Нині очолює провідне підприємство України в галузі НВЧ приладобудування ВАТ «НВП «Сатурн», обіймає посаду генерального директора правління.

Володимир Мусійович – один з провідних спеціалістів  у галузі електронного приладобудування. Він є автором понад 50 публікацій та винаходів, очолює науково-технічну раду підприємства ВАТ «НВП «Сатурн».

Велику професійну діяльність Володимир Мусійович поєднує з активною життєвою позицією. Бере участь у роботі Українського союзу промисловців та підприємців. Член ради директорів м. Києва, дійсний член Академії наук національного прогресу України, член Академії економічної кібернетики. У вільний час любить  відпочивати на природі, ходить на полювання, рибалить, збирає гриби та ягоди.

Одружений. Дружина Ольга Володимирівна – також радіоінженер. Син Владислав – радіоінженер та юрист, підполковник Збройних сил України.Семидидько Андрей Андреевич

директор Антирейдерского Союза предпринимателей Украины Родился в г. Чернигов, 30.01.1974 г.

Имеет два высших образования: 1. техническое (инженер-промтеплоенергетик, НТУ КПИ); 2. юрист (международное частное право, КНУ им. Т. Шевченко, Институт международных отношений).

Работать начал с 1991 года.

2002-2006 г.г. - депутат IV-го созыва Шевченковского в г. Киеве районного совета, глава постоянной депутатской комиссии

С 1998 года Андрей Семидидько занимается предпринимательской деятельностью – основатель и руководитель предприятий малого и среднего бизнеса.

После рейдерской атаки на предприятие, руководителем и основателем которого был А.А. Семидидько, создает Антирейдерский Союз предпринимателей Украины.

В настоящее время является руководителем Антирейдерского Союза предпринимателей Украины (единственной в стране действенной правозащитной организации, которая предоставляет эффективную помощь гражданам, предприятиям, учреждениям в ситуациях, связанных с рейдерством), ведущим экспертом консультационного центра «Корпоративная безопасность». Автор более 150 статей и публикаций по вопросам безопасности предпринимательской деятельности, защиты собственности.

Член общественных советов при Фонде Государственного имущества Украины,  Министерстве юстиции Украины.
Антирейдерський союз підприємців України створений у 2005 році Власниками підприємств, що зазнали рейдерської атаки.

Діяльність Антирейдерського Союзу націлена на боротьбу з рейдерством та захист інтересів своїх членів, у тому числі захист їхньої Власності.

Станом на перше півріччая 2009 року у складі Антирейдерського Союзу – понад 300 трудових колективів підприємств з усіх регіонів України, які працюють в різних галузях промисловості.

Антирейдерським Союзом створена та ведеться інформаційна база по суддях, які приймають неправомірні рішення, а також по юридичних та фізичних особах, які беруть участь у рейдерських атаках.

Антирейдерський Союз ініціював створення Міжвідомчої комісії з питань протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств при Кабінеті Міністрів України.

Наша мета та задачі:
- збереження вітчизняного промислового потенціалу;
- протидія незаконному переділу Власності;
- моніторинг та аналіз практики протидії недружнім поглинанням;
- забезпечення допомоги підприємствам, що зазнали ворожого поглинання

Для забезпечення допомоги підприємцям Антирейдерським Союзом створено групу компаній - консультаційний центр «КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА».

Фахівці Антирейдерьского Союзу розробляють та впроваджують системи корпоративної безпеки підприємств. Під час розробки враховуються територіальні особливості та галузева специфіка.


ЗАХИСТИ СВОЄ!


Адреса

03148, Україна, м.Київ, проспект Леся Курбаса 2
(на території ВАТ НПП «Сатурн»)

Інтернет ресурси:
Офіційний Інтернет ресурс: www.ANTIRAIDER.ua
E-mail: antiraider@antiraider.ua

Головний редактор: Семидідько А.А.
 
Редактори сайту:
 

Телефони:
Телефон гарячої лінії: +38 (044) 233.09.81
Прес-служба: +38 (050) 310.00.55