antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»

22/09/20
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
Переглядів  23483     

        У четвер, 24 вересня, на сесії Київради планують ухвалити незаконне рішення про передачу в оренду трьох земельних ділянок у природоохоронній зоні благодійній організації «Фонд пам'яті «Бабин Яр». Про це з посиланням на власні джерела повідомив голова Антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семидідько.  

        «Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько. Він додав, що у четвер Антирейдерський союз підприємців України (АСПУ) пікетуватиме сесію Київради, щоб привернути увагу громадськості та завадити черговому скандальному рішенню навколо будівництва такого псевдомеморіалу «руського міра» на кістках. 

        За словами А.Семидідька, вже підготовлені проєкти незаконних  рішень Київради про передачу в оренду трьох ділянок загальною площею більше гектара. Прибічники мера Києва Віталія Кличка, який підтримує проросійський приватний  проект будівництва меморіалу, намагатимуться обійти законодавство і виділити землю нібито для створення «транспортної інфраструктури та благоустрою». Проте, ця земля належить до міської зеленої зони і безпосередньо межує з майбутнім  державним меморіалом «Бабин Яр». На думку голови АСПУ, таким чином, місцева влада створює додаткові труднощі у реалізації власне українського проекту державного меморіалу «Бабин Яр». «Навіщо віддавати в оренду фонду російських олігархів одну-єдину дорогу, що пролягає до майбутнього комплексу?» - задається питанням А.Семидідько.

        Як відомо, міністр культури Олександр Ткаченко заявляв, що у 2021 р., до роковин розстрілів у Бабиному яру, буде відкрито Державний меморіал «Бабин Яр». Державна концепція передбачає вшанування пам'яті всіх загиблих на території Бабиного Яру, незалежно від національності. Водночас, деякі можновладці просувають проросійський проект меморіалу: його намагається реалізувати Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» (МЦГБЯ) та «Фонд пам'яті «Бабин Яр» - до їх створення причетні російські мільярдери Павло Фукс, Михайло Фрідман, Герман Хан та проросійський народний депутат Вадим Рабінович (Фукс та Рабінович значаться у якості попередніх керівників організації). 

        Довідка: Представники української культурної та наукової спільноти звернулися до Президента України, прем’єр-міністра та мера Києва щодо меморіального комплексу в Бабиному Яру. Приводом став черговий скандал навколо діяльності МЦГБЯ: цей проект викликав суттєві заперечення української наукової спільноти і протест єврейської громади України через неприйнятну ідеологію та обрану ділянку для будівництва, розташовану на території колишніх київських кладовищ, зазначається у зверненнях. Підписанти звернень переконані: вшанування жертв Бабиного Яру й облаштування меморіалу має бути винятково у віданні та під контролем Української держави й українського суспільства і не може бути передане в руки іноземних громадян чи приватних структур.

        Антирейдерський союз підприємців України створено у 2006 р. Він об'єднує понад 500 підприємств України. Працює експертна Рада АСПУ. 

Додаткова інформація: +380966179097 (Вайбер, Телеграм)

Автор:  Прес-реліз АСПУ
Посилання на джерело:  http://antiraider.ua/

Повернутися до розділу


Похожие публикации: