antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Корпоративна безпека

Недосконалість правової системи нашої держави дозволяє використовувати законні механізми для реалізації протиправних схем відібрання бізнесу та Власності. Багаторічний досвід показує, що лише комплекс професійних заходів, які розроблені фахівцями різних сфер, зможе попередити та відвернути загрозу захоплення Вашого бізнесу.

Для підвищення ефективності протидії рейдерським захопленням на території України Антирейдерський союз підприємців залучив до співпраці Групу компаній «Корпоративна безпека».
Група компаній «Корпоративна безпека» є стратегічним партнером Антирейдерського союзу підприємців України.

Спеціалісти ГК «Корпоративна безпека» працюють для захисту прав власників та підприємців у конфліктних ситуаціях щодо власності на корпоративні права, нерухоме майно, землю. Також працівниками ГК «Корпоративна безпека» здійснюються заходи для захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Крім того, спеціалістів ГК «Корпоративна безпека» залучають при придбанні бізнесу та проведенні дружнього злиття підприємств для забезпечення дотримання прав всіх учасників процесів.

Послуги, які надає ГК «Корпоративна безпека» спрямовані на:

- запобігання захоплення Власності;
- запобігання порушення прав власників та підприємців;
- оперативне реагування у випадку протиправного захоплення з метою припинення адміністративного або силового тиску на Ваш бізнес;
- поновлення порушених прав власників та підприємців;
- проведення корпоративного аудиту;
- організацію та проведення переговорів та медіацій сторін конфлікту для досудового вирішення спорів.

Комплекс заходів, які застосовують спеціалісти ГК «Корпоративна безпека» вироблено на основі багаторічного досвіду захисту підприємств України, в тому числі оборонних, стратегічних та системоутворюючих.

ГК «Корпоративна безпека» складається з таких структурних одиниць, спільна діяльність яких спрямована на комплексне вирішення задач клієнтів:

- Департамент організаційної роботи.
- Департамент правового забезпечення.
- Департамент інформаційного забезпечення та PR супроводу.
- Департамент забезпечення охорони власності та власників.

Нашими зусиллями здобуто чимало перемог у протидії недружнім поглинанням. За участю наших фахівців проводяться процеси дружнього злиття та придбання бізнесу.

Співпраця з ГК «Корпоративна безпека» дає Вам можливість отримати комплексні послуги, спрямовані на реальний та ефективний захист Ваших прав власника, керівника або підприємця.