antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Поліція зацікавилась нотаріусом-пройдисвітом, якого полюбляють у Мін’юсті

28/06/18
Поліція зацікавилась нотаріусом-пройдисвітом, якого полюбляють у Мін’юсті
Переглядів  1395     
Краматорський міський суд у квітні 2018 року дозволив слідчому управлінню Головного управління Нацполіції в Донецькій області Обшуки в київській квартирі нотаріуса Олега Щура (у 2017 році він змінював прізвище на Нотарі, а зараз він знову вже Щур).

Згідно з матеріалами, що є у розпорядженні «Наших грошей», слідче управління ГУНП в Донецькій області веде досудове розслідування по кримінальному провадженню 42017000000003861 від 16.11.2017 за фактом підробки офіційних документів та заволодіння корпоративними правами і майном низки приватних фірм: ТОВ «Рай-Олександрівський елеватор», ТОВ «Агрофірма «Маяки», ТОВ «Голден сідс», ТОВ «Спілка заводів важкого машинобудування», ТОВ «Сватівський завод експериментального лиття» і ТОВ «Приватна охорона».

Йдеться про рейдерські захоплення. Так, за матеріалами слідства, група людей, змовившись, діючи на підставі документів, що мали ознаки підроблених, уклали низку правочинів, які теж мають ознаки підроблених, через що підприємства змінили власника.

Допомагав цій справі нотаріус Олег Щур. За версією слідства, він увійшов в Єдиний держреєстр підприємств та організацій України і вимкнув відомості про арешт на корпоративні права низки підприємств нібито на підставі ухвал Апеляційного суду м.Києва. Але, як стверджують правоохоронці, такі рішення Апеляційний суд не виносив, у судовому реєстрі їх немає. Тож реєстратор сприяв протиправному заволодінню майном і корпоративними правами цих фірм. Тому що після того, як Щур  вимкнув відомості про арешти, інший нотаріус змінила в реєстрі засновників, органи управління та юридичні адреси фірм.

Крім того, Олег Щур фігурує у низці повідомлень про сумнівну реєстрацію активів.

Так, ФГВЛ повідомляв про системні випадки втрати активів через протизаконні реєстраційні дії Мін’юсту, зокрема, про те, що Олег Щур «неодноразово на підставі сфальшованих документів здійснював переоформлення права власності на активи АТ «Дельта Банк» на третіх осіб». Пізніше банк через суд скасував ці записи Щура у реєстрах.

Також «UniCreditBank» повідомляв про спробу рейдерського захоплення київського бізнес-центру з використанням, зокрема, підробленого рішення суду. За що Мін’юст «покарав» Щура (Нотарі) аж трьома місяцями відключення  від реєстру речових прав, скасувавши, щоправда, його дії. Однак, в перший же день після відновлення доступу до реєстру нотаріус Щур скасував зареєстровану заборону на реєстраційні дії щодо бізнес-центру на підставі підробленого рішення Окружного адміністративного суду Києва.

Також є випадок з «ОТП Банком». Колишній працівник Мін’юсту Анатолій Родзинський повідомляв, що Щур «реєстрував у реєстрі двійники двох будівель площею близько 4000 кв м, які колишній власник намагається відібрати у «ОТП Банку» через процедуру банкрутства за 30 тис євро».

При цьому Родзинський зауважував, що комісія з розгляду скарг на дії державних реєстраторів стала «золотим клондайком» Мін’юсту, тому що, «коли ваша скарга на якогось нотаріуса, який вчинив злочин, потрапляє до міністерства, платите ви або нотаріус».

Мін’юст міг би відібрати свідоцтво нотаріуса в Щура, але цього не робив, а лише блокував йому доступ на деякий час до реєстрів. І тільки коли краматорська поліція отримала дозвіл на обшуки в Щура він зник із реєстру. Станом на дату виходу матеріалу Олег Щур (Нотарі) в Єдиному реєстрі нотаріусів не значиться.

Останні дані про діяльність цього нотаріуса зафіксовано у травні 2018 року. Тоді Щур всього тиждень побув нотаріусом на Одещині. Так, згідно з даними Єдиного реєстру нотаріальних бланків, що опинилися в розпорядженні «Наших грошей», Олег Щур 17 травня 2018 року зареєструвався як нотаріус в Одеському міському нотаріальному окрузі, а вже через тиждень, 24 травня 2018 року, знявся з реєстрації. Чи вчиняв він при цьому реєстраційні дії, невідомо.
Посилання на джерело:  http://nashigroshi.org

Повернутися до розділу


Похожие публикации: